Uz Latvijas Lauku sieviešu apvienības (LLSA) 11. konferenci „Laimīgā organizācija", kas notiks 25. novembrī Rīgā, Zemkopības ministrijā, aicinātas arī Madonas novada sieviešu organizāciju pārstāves.
Kā vēsta programma, konferences moto ir: „Laimīgs ir nevis tas, kurš spēj saņemt vai dabūt, bet gan tas, kurš spēj dot citiem. Paejieties cilvēkiem pretī un dalieties tajā, kas jums ir. Dāvājiet smaidus un labestību. Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī jūs. (Ogs Mandino.) Laimīgās organizācijas filosofiju konferencē, ko atklās pulksten 11, prezentēs LLSA vadītāja Rasma Freimane un psiholoģe Daiga Sliņķe.
Kā informē LSK „Nora" aktīviste Raita Sondore, kopīgs brauciens uz gadskārtējo LLSA konferenci ir paredzēts lauku sieviešu kluba „Nora" projektā „Zem guloša akmens ūdens netek", ko ir atbalstījusi un līdzfinansē Madonas novada pašvaldība. Nevalstisko organizāciju pārstāves, kas vēlas piedalīties konferencē, aicinātas pieteikties līdz 21. novembrim.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.11.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ