Augusta sākumā informējam, ka SIA „Granulu Mobilais siltums", kas pēc sarunu procedūras noslēdza līgumu ar SIA „Madonas siltums" par koģenerācijas stacijas būvi Madonā, savas saistības nav izpildījis, tādēļ līgums ar to tika lauzts, kas pavēra iespēju koģenerācijas staciju būvēt otram pretendentam – SIA „Madonas eko".
Madonas novada pašvaldības domes jūlija sēdē deputāti atbalstīja
SIA „Madonas siltums" sarunu turpināšanu ar SIA „Madonas eko", savukārt pagājušās nedēļas ārkārtas domes sēdē uzņēmuma pārstāvis Valdis Šaplaks deputātus informēja par SIA „Madonas eko" piedāvājumu un līguma saturu.
SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis norādīja, ka sarunu procesā, apspriežot līguma saturu, ir bijuši vairāki tā punkti, kas pašvaldības uzņēmuma vadītāju nav apmierinājuši, un pēdējā līguma versija saņemta vien dienu pirms domes sēdes.
– Jautājumi no mūsu puses bija pasmagi, un uzņēmumam bija jāņem vērā pašvaldības argumenti un prasības. Strīdos dzimst patiesība, un šoreiz esam nonākuši pie gala varianta, – sacīja Uldis Lielvalodis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto