Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tuvu līguma slēgšanai

Redakcija

Autors • 27.08.2013.

Tuvu līguma slēgšanai
Burtu lielums

Augusta sākumā informējam, ka SIA „Granulu Mobilais siltums", kas pēc sarunu procedūras noslēdza līgumu ar SIA „Madonas siltums" par koģenerācijas stacijas būvi Madonā, savas saistības nav izpildījis, tādēļ līgums ar to tika lauzts, kas pavēra iespēju koģenerācijas staciju būvēt otram pretendentam – SIA „Madonas eko".

Madonas novada pašvaldības domes jūlija sēdē deputāti atbalstīja
SIA „Madonas siltums" sarunu turpināšanu ar SIA „Madonas eko", savukārt pagājušās nedēļas ārkārtas domes sēdē uzņēmuma pārstāvis Valdis Šaplaks deputātus informēja par SIA „Madonas eko" piedāvājumu un līguma saturu.
SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis norādīja, ka sarunu procesā, apspriežot līguma saturu, ir bijuši vairāki tā punkti, kas pašvaldības uzņēmuma vadītāju nav apmierinājuši, un pēdējā līguma versija saņemta vien dienu pirms domes sēdes.
– Jautājumi no mūsu puses bija pasmagi, un uzņēmumam bija jāņem vērā pašvaldības argumenti un prasības. Strīdos dzimst patiesība, un šoreiz esam nonākuši pie gala varianta, – sacīja Uldis Lielvalodis.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2013.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px