Nesen Invalīdu biedrībā tika organizēti ražas svētki invalīdiem un pensionāriem.
Pasākums bija plaši apmeklēts, un dalībnieki citus priecēja ar dažādiem labumiem no sava dārza.
Stāsta Lidija Spilberga: – Arī iepriekšējos gados tika organizēti šādi pasākumi. Paldies jāsaka bijušajai Madonas rajona padomei, kas vienmēr mūs ir atbalstījusi un finansiāli palīdzējusi. Arī šie svētki tika organizēti, pateicoties rajona padomes atbalstam.
Šis ir laiks, kad visā vajag dalīties – priekos un bēdās, ieguvumos un zaudējumos, arī tajā, kas atrodas pašu dārzos. Dalībnieki paši noformēja izstādi, kurā bija apskatāmi ne tikai āboli, ķirbji un citas dabas veltes, bet arī gatavā produkcija – ievārījumi, kompoti un ziemas salāti. Bet par muzikālo noformējumu rūpējās dāmu ansamblis „Veldze", kas darbojas jau 16 gadu.
Par nākotnes nodomiem Lidija Spilberga informē: – Šobrīd plānojam doties ekskursijā uz Rīgas zoodārzu un apmeklēt arī kādu teātra izrādi. Arī šis būs kopīgs pasākums, kurā aicināsim piedalīties gan invalīdus, gan pensionārus. Decembra sākumā notiks pasākums, kas veltīts Starptautiskajai invalīdu dienai, un tad jau drīz būs Ziemassvētki, uz kuriem arī kaut ko domāsim.
Tāpat arī šogad cilvēki varēs apmeklēt kursus un mācīties apgleznot stiklu, liet un izgreznot sveces.
Autore: AGRITA NUSBAUMA
OĻĢERTA SKUJAS foto