Tradicionālais ikmēneša tirgus notiks jau rīt, 10. novembrī, „Staru" informē Madonas novada pašvaldības tirgus koordinatore Nadežda Seļma.
– Kā ierasts, to rīkojam mēneša otrajā sestdienā un ceram, ka arī šoreiz būs gana liela interese kā no tirgotāju, tā arī pircēju puses, līdzīgi, kā tas bija pirms mēneša, kad notika Kartupeļu svētki. Tiesa, tik plašs un daudzveidīgs preču piedāvājums, kā Kartupeļu svētkos, gan nav gaidāms, bet ierasties Madonā arī šoreiz sola daudzi rūpniecības preču pārdevēji, amatnieki, dārzeņu un augļu audzētāji, maizes cepēji, siera, gaļas un zivju kūpinājumu tirgotāji. Tirgū būs nopērkamas arī citas preces, pārtikas produkti un našķi. Nedaudz pieticīgāki ir zemnieki, kas uzskata, ka kartupeļus ziemai pircēji jau sapirkās Kartupeļu svētkos, bet gan jau kāds kartupeļu audzētājs pēdējā brīdī pārdomās un atbrauks uz tirgu, iepriekš nepieteicies, kā tas bijis ne reizi vien. Galvenais, lai tikai būtu labs laiks, taču, kā, uzrunājot potenciālos tirgotājus, mēdzu jokot – ar Dieviņu esmu draugos, tāpēc tirgus dienā lietum nevajadzētu būt. Pēdējā laikā tā arī bijis – laikapstākļi ir bijuši pietiekami labvēlīgi un tirgus norisi nav negatīvi ietekmējuši, – atzīst Madonas novada pašvaldības tirgus koordinatore Nadežda Seļma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.11.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto