Rīt, 12. aprīlī, Madonā, Saieta laukumā, notiks tradicionālais ikmēneša tirgus. Pagājušā gada 19. novembrī Madonas novada dome apstiprināja pašvaldības saistošos noteikumus Nr. 37 „Par nodevu pašvaldības organizētajos ikmēneša tirgos Madonas pilsētā", kam bija jāstājas spēkā ar šāgada 1. aprīli.
Taču tehnisku iemeslu dēļ tas vēl nenotiks. Kā informē Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas vadītājs Romāns Hačatrjans, aprīlī tirgi Saieta laukumā notiks pa vecam – tirdzniecības vietas vēl netiks zonētas un arī iepriekšēja tirgus nodevas samaksa nebūs obligāta prasība.
Varētu stāties spēkā maijā
– Organizējot tirgu aprīlī, tiek saglabāta līdzšinējā kārtība, jo nepaspējām uzprogrammēt elektronisko pieteikšanās sistēmu. Jaunie noteikumi varētu stāties spēkā maijā, kad būs iespējams izmantot elektronisko pieteikuma formu Madonas novada pašvaldības mājas lapā (http://www.madona.lv). Ikmēneša tirgum pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļā varēs pieteikties arī telefoniski, norādot tirdzniecības vietu, laukumu un piedāvāto preču grupas tematiku, – situāciju skaidro Romāns Hačatrjans.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.04.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto