21. martā pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā notiks Madonas pensionēto ļaužu ikmēneša tikšanās.
Kluba „Pie kamīna" dalībnieki šoreiz aicināti iepazīt teātra mīļotāju priekšnesumus no Kusas un Liezēres, to koordinējušas Aina Spūle un Laima Vanaga. Tikšanās otrajā daļā gide Valda Bērziņa stāstīs par savu ceļojumu uz Ēģipti.
Autore: INESE ELSIŅA