17. decembrī pulksten 11 Madonas bērnu un jauniešu centrā Ziemassvētku noskaņās aicināti tikties klubiņa „Pie kamīna" pensionētie ļaudis.
Šajā klusajā laikā pirms Ziemassvētkiem pildīsimies pozitīvām izjūtām un būsim kopā ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Mācītāja Agra Bērziņa ģimene no Madonas kalpos ar muzikālu un stiprinošu Ziemassvētku sveicienu.
Darbosimies kopā ar tekstilmākslas skolotāju Ēriku Tropu un mākslas studijas „Tu visu vari" skolotāju Ievu Repšu. Iepriecināsim paši sevi, izveidojot savu mākslas darbu. Lūgums paņemt līdzi sveci, ko apstrādāsim dekupāžas tehnikā. Pārējie nepieciešamie materiāli būs sarūpēti un pieejami turpat bērnu un jauniešu centrā.
Otrajā daļā, mielojoties ar pašu sarūpētajiem salātiņiem, baudot tēju, katram, kurš to vēlēsies, pie brīvā mikrofona būs iespēja izteikt vēlējumus, labus vārdus, noskaitīt kādu dzejoli vai dzejas rindas.
Jautrās noskaņās kopā ar klubiņa dalībnieci Moniku Briezi izspēlēsim dažādas anekdošu ainas. Monika ilgus gadus strādājusi Madonas kultūras namā par režisori, viņai ir bagātīga pieredze. Savulaik lielu darbu ieguldījusi, strādājot Madonas BJC par teātra pulciņa skolotāju.