No 18. līdz 23. janvārim Madonā viesojās divi mūki no Tiberiādas kopienas: brālis Barts, pēc tautības beļģis, un brālis Siluāns – latvietis. Tiberiādas kopienas brāļiem šis bija misijas brauciens, un katra apciemojuma diena bija piepildīta ar viesošanos dažādās iestādēs, satiekoties ar dažādiem cilvēkiem.
Viens no Tiberiādas kopienas mūku galvenajiem aicinājumiem ir darbs ar jauniešiem. Vizītes laikā brāļi apmeklēja Kalsnavas pamatskolu, Madonas pilsētas 1. vidusskolu un Madonas Valsts ģimnāziju, tikās ar skolēniem, iepazīstināja ar sevi, liecināja par savu ceļu pie Dieva un, kā paši saka, runāja par tēmām, par kurām televīzijā un internetā bieži nerunā. Piektdiena bija veltīta tālākiem izbraukumiem pa Madonas novadu – brāļi devās uz Kristiāna Dāvida pamatskolu, vēlāk – uz Grašu bērnu ciematu un ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centru "Ozoli".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.02.2011.
Autore: AGNESE LIEPIŅA
ANDRA LIEPAS foto