Jau piekto gadu septembra otrajā svētdienā (šogad – 8. septembrī) Latvijā atzīmē Tēva dienu, tādējādi godinot tēva lomu ģimenē un sabiedrībā, stipras un stabilas ģimenes veidošanā.
Tēva dienas mērķis ir popularizēt ideju, ka vīrietim kā tēvam ir jābūt gandarītam un lepnam par savu ģimeni un bērniem. Vienlaikus tēviem svarīgi ir saņemt pateicību un mīļus vārdus par ģimenei veltītajām nesavtīgajām rūpēm.
Arī mūsu, Madonas pilsētas 2., vidusskolā šogad uzsākta jauna tradīcija par godu Tēva dienai. Rosīgi, sportiski atzīmējām Tēva dienu 13. septembrī „Smeceres silā", kad uz aktīvu pēcpusdienu tika aicināti 2.a un 2.b klašu skolēnu tēti, lai kopā ar bērniem pavadītu aizraujošu pēcpusdienu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.09.2013.
Autores: LINDA JERMACĀNE,
ANDA KURMĪTE
Foto no pasākuma