„Latvijas Mobilā Telefona" (LMT) rīkotās pirmklasnieku akcijas ietvaros šogad mobilos telefonus saņēma vairāk nekā 17 000 ģimeņu visā Latvijā, no tām Madonā un Ērgļos – 308.
Kā informē LMT preses sekretāre Elīna Lidere, arī šogad cilvēki izrādījuši lielu atsaucību, apmaiņā pret mobilajiem telefoniem atnesot 21 000 grāmatu, kas jau tuvākajā laikā aizceļos uz vairāk nekā 150 dažādām vietām visā Latvijā, tajā skaitā bijušajā Madonas rajonā.
Savukārt LMT prezidents Juris Binde uzsver: – LMT ir gandarīts, ka mēs varam atbalstīt tik daudz Latvijas ģimeņu ar bērniem – gan dāvājot mobilos telefonus, gan grāmatas. Šogad tika saņemts rekordliels grāmatu pieprasījumu skaits no visdažādākajām sabiedriskajām organizācijām, pašvaldībām, skolām un bibliotēkām.
LMT grāmatu dāvinājumi aizceļos uz Cesvaines internātpamatskolu un ģimenes atbalsta centru „Zīļuks".
LMT rīkotā akcija visā Latvijā norisinājās no 16. augusta līdz 12. septembrim, un tās laikā pirmklasnieku vecāki varēja saņemt mobilo telefonu un O!Kartes komplektu, apmaiņā atnesot grāmatu.
Autore: BAIBA MIGLONE