Sestdien, 5. jūlijā, ar „Tele2" atbalstu četru Latvijas bērnunamu bērniem tika dota iespēja brīvdienu pavadīt galvaspilsētā, apmeklējot festivāla „Rīgas ritmi" ietvaros notikušo Rīgas Bērnu festivālu, kā arī izklaidējoties atpūtas centrā „Lido".
– „Tele2" arī šogad turpina 2003. gadā uzsākto sadarbību un draudzību ar bērnunamiem visā Latvijā. Nu jau sešus gadus naudas līdzekļus, par kuriem citkārt iegādājas Ziemassvētku kartītes, uzņēmums ziedo bērnunamiem. Pērn „Tele2" ziedojumu saņēma Tukuma rajona Irlavas bērnunams, Ludzas rajona bērnunams „Ābelīte", Madonas rajona bērnunams „Zīļuks" (šobrīd – ģimenes atbalsta centrs) un Kuldīgas rajona Alsungas bērnunams-patversme, – informē „Tele2" projektu vadītājs Edgars Vilcāns.
– Šo gadu laikā mums ir izveidojusies draudzība ar vairākiem Latvijas bērnunamiem. Par to mazajiem iemītniekiem mēs atceramies un domājam ne tikai svētku reizēs, kā tas parasti notiek, bet arī ikdienā, piedāvājot apmeklēt interesantus pasākumus. Noteikti to darīsim arī turpmāk, jo mūsu spēkos ir šo bērnu ikdienu padarīt saulaināku, – atzīst „Tele2" mārketinga direktors Jānis Spoģis.
„Tele2" par bērnunamu audzēkņiem neaizmirst arī vasarā, tādēļ sestdien galvaspilsētas apmeklējums visiem izvērtās par maziem svētkiem. Dienas pirmā puse pagāja Līvu laukumā, vērojot savu vienaudžu no popgrupas „Dzeguzīte", „Jūras akmentiņi", Marie N studijas audzēkņu un citus priekšnesumus uz brīvdabas skatuves Rīgas Bērnu festivālā, kas notiek „Tele2" atbalstīto „Rīgas ritmu" ietvaros. Savukārt dienas otrajā pusē bērnu smiekli un čalas atskanēja atpūtas centrā „Lido", kur pēc maltītes ar jautrā „Lido" lāča un lapsiņas gādību bērni aktīvi iesaistījās spēlēs un atpūtas centra atrakcijās. Visbeidzot, uz atvadām, piemiņai par kopā pavadīto dienu, ikviens tika pie īpaši sagatavotām „Tele2" dāvaniņām.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 12.05.2008.
Autore: BAIBA MIGLONE
Foto no pasākuma