Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Talko un stāda kokus “Pakalniešos”

Redakcija

Autors • 11.05.2011.

Talko un stāda kokus “Pakalniešos”
Burtu lielums

Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) apmācību centrā „Pakalnieši" aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās pērn Meža dienās aizsāktā aktivitāte – talcinieki stādīja kokus, tā veidojot ekspozīciju „Latvijas vietējā dendroflora".

Gūstot atbalstu Kanādas Monreālas latviešu biedrības projektu konkursā, „Pakalniešos" ekspozīcijas izveidei šajā pavasarī iegādāti un iestādīti 35 kokaugi – egles, priedes, baltalksnis, goba, pīlādzis, bērzs, ieva, kadiķis, īves, irbenes. Pērn talcinieki iestādīja vairāk nekā 70 kokaugu, arī zalkteni, čūskegli, Eiropas un kārpaino segliņu, jāņogas.
– Šodien atbraukuši mani kolēģi, bet pavasara talkas sākums bija 30. aprīlī, kad „Pakalniešos" ieradās divdesmit Vides aizsardzības kluba (VAK) cilvēki, – laikrakstam pastāstīja MKPC „Pakalnieši" vadītāja Inese Mailīte. – Strādāja ģimenes, būtībā trīs paaudžu ļaudis. Tad arī aizsākām ekspozīcijas turpinājumu, ko pērn izplānoja un izprojektēja dārzniece dendroloģe Aija Kaškure. VAKieši iestādīja 21 kociņu, šodienas talcinieki – 18. Vides aizsardzības klubs sakopa arī ezermalu, mani mīļie kolēģi sakopa mežmalu, izlīdzināja kurmju un žurku mājas, ko mūsu mazie brāļi bija sarakuši visas pļavas garumā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.05.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px