Madonas pansionātā dzīvojošie vecie ļaudis, tāpat kā ikviens Latvijas iedzīvotājs, ar mīlestību sirdī seko līdzi visiem notikumiem, kuri veltīti Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai.
Cilvēkiem ir prieks par to, ka televīzijā var redzēt daudzus svētku pasākumus, bet vislielāko prieku viņiem sagādā tie cilvēki, kuri nāk ciemos un ienes svētkus mūsu sirdīs.
Patriotu nedēļā ar svētku koncertu pie mums viesojās Praulienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa" bērni kopā ar vadītāju Daigu Madernieci, muzikālo audzinātāju Jolantu Ceruku un metodisko vadītāju Inesi Kolneju.
Bērni no "Zaķīšu" un "Bitīšu" grupiņām iepriecināja pansionāta iemītniekus ar atraktīvām dejām, skanīgām dziesmām un no sirds runātu dzeju. Koncerts saturiski bija ļoti, ļoti jauks, jo ikviena deja un dziesma tika izdejota un izdziedāta no visas sirds. Koncerts arī vizuāli bija skaists, pateicoties krāšņajiem bērnu tērpiem. Cilvēkiem likās, ka meitenes savās dzeltenajās kleitās izskatās kā saulītes un, virpuļojot dejā, izgaismo ne tikai visu telpu, bet gaisma ielīst arī ikvienam sirdī. Paldies bērniem par skaisto koncertu! Paldies audzinātājām par to, ka māca bērniem gan skaistas dziesmas, gan raitus dejas soļus! Paldies par apciemojumu!
Kā vienmēr, arī šoreiz kādam no vecajiem cilvēkiem acs kaktiņā sariesās un noritēja pa asarai, pa prieka asarai. Tieši tā – prieka, jo mēs visi zinām, ka Latvija būs stipra un varena, jo Latvijā aug brīnišķīgi bērni.