Tāpat kā skolēnu kori, arī deju kolektīvi uzsākuši gatavošanos XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas Rīgā notiks 2015. gada vasarā.
7. martā Madonas apriņķa 10.-12. klašu tautas deju kolektīvi dosies uz Varakļānu kultūras namu, kur pēc mēģinājuma pulksten 17 sāksies tautas deju kolektīvu sadancis „Iedejosim pavasari".
14. martā Kalsnavas pamatskolā uz kopmēģinājumu un koncertu ieradīsies pirmsskolas vecuma deju kolektīvi, kā arī 1.-4. klašu deju kolektīvi. Kopumā Kalsnavā pulcēsies ap 400-500 bērnu, un tā ir visplašāk pārstāvētā tautisko deju kolektīvu grupa mūsu reģionā. Koncerts Kalsnavas pamatskolā sāksies pulksten 13.30, to vērot aicināti arī vecāki.
Aprīlī kopmēģinājums un koncerts plānots 5.-9. klašu tautisko deju kolektīviem, un šī aktivitāte ritēs Barkavas pamatskolā.
Jāpiebilst, ka Madonas reģiona skolēnu tautisko deju kolektīvu virsvadītājas ir Jolanta Anusāne un Lienīte Ozolniece. Lienīti Ozolnieci no Lubānas aicināju uz plašāku sarunu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.03.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no pasākuma