5. oktobrī – Pļaujas svētkos – notiks Madonas luterāņu baznīcas prāvesta iecirkņa svētdienas skolas mācību gada atklāšanas pasākums.
Kā laikrakstu informē svētdienas skolas koordinatore Nadja Niedrīte, programmā no pulksten 10.30 līdz 10.50 paredzēta pulcēšanās Madonā, Saieta laukumā pie strūklakas, lai stātos gājienam. Pulksten 11 sāksies mazais svētceļojums uz Lazdonas baznīcu, pulksten 11.45 – atspirdzinājums pie dievnama. Pulksten 12 sekos piedalīšanās iksvētdienas dievkalpojumā, ap pulksten 14 – ceļš uz mācītājmuižu. Ap pulksten 14.30 plānots Nometņu salas iesvētīšanas pasākums ar mācītāja Ingus Dāboliņa uzrunu, spēlēm, rotaļām un pusdienām. Aktivitāti organizē Madonas evaņģēliski luteriskās draudzes svētdienas skolas skolotāji un bērni, aicinot savā pulkā arī citus interesentus.
Autore: INESE ELSIŅA