Ikviens Latvijas Pasta apmeklētājs, līdz 27. jūlijam iegriežoties pasta centrā "Sakta", var iesiet savu sveicienu labo vēlējumu kamolā vai uzrakstīt īpašu pastkarti Latvijas olimpiešiem pirms Vasaras Olimpiskajām spēlēm Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro, "Staru" informē Ārējo komunikāciju vadītāja Gundega Vārpa.
Vēlējumu kamolu veido krāsainas lentītes, uz kurām jāuzraksta savs sveiciens un jāiesien kamolā.
Vairāki vēlējumu kamoli vienlaikus ceļo arī starp dažādiem Latvijas uzņēmumiem un citiem interesentiem, katram no viņiem pēc tam norādot nākamo kamola saņēmēju, kam šo sūtījumu piegādā Latvijas Pasta Eksprespasts. Sveicienu iesiešanas rezultātā taps viens liels kamols ar laba vēlējumiem olimpiskajai izlasei. Labo vēlējumu kamola ceļam veltīta arī īpaša mājas lapa http://sveicieniuzrio.lv/.