4. februārī Madonas Valsts ģimnāzijā un Madonas pilsētas 2. vidusskolā viesojās biedrības „RED – Radošu Efektu Darbnīca" pārstāves un bijušās brīvprātīgās – Sintija Lase un Santa Krastiņa.
Meitenes Madonas novada jauniešiem stāstīja par Eiropas Brīvprātīgā darba iespējām Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros.
Notika arī nesen iznākušās brīvprātīgo rokasgrāmatas „ABC par EBD" prezentācija. Bez tam viešņas dalījās pieredzē, ko noskaidrojušas par darbu ārzemēs pašas, jo abas ir bijušās brīvprātīgās: Sintija – Itālijā, Santa – Grieķijā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no personiskā arhīva