Vēl šīs nedēļas sākumā vecāki varēja vest bērnus uz Madonas pilsētas centru, lai kopā nofotografētos Ziemassvētku un Jaungada rotās izgaismotajā Saieta laukumā, un arī šur tur citur vēl nebija izslēgts svētku apgaismojums. Sagaidot vienu no skaistākajiem svētkiem, daļa savus īpašumus izgaismo, sākot no pirmās adventes līdz pat janvāra beigām, savukārt citi – līdz Zvaigznes dienai, vēl citi – līdz jaunā gada sākumam pēc ķīniešu kalendāra, kas šogad sāksies jau pēc dažām dienām – 23. janvārī, un tas būs Pūķa gads.
Noslēdzies arī „Stara" rīkotais konkurss par spožāko eglīti un skaistāko Ziemassvētku noformējumu. Uzvarētājus šoreiz noteicām, pamatojoties uz „Stara" lasītāju ieteikumiem. To gan nebija sevišķi daudz, bet izvēles iespēja bija arī šoreiz. Izvērtējot pretendentus, nolēmām Kalsnavas kokaudzētavā pirktās eglītes dāvināt Ramaņu ģimenei Madonā (Mārtiņa ielā), Meieru ģimenei Madonā, Saules ielā, un Jānim un Ainai Bērziņiem Aronas pagastā. Viena no šā gada visvairāk pamanāmākajām gaismas saliņām Madonas pilsētā nenoliedzami bija Ulda Popova svētku izgaismojums Dārza ielā, bet, ņemot vērā, ka pie mājas nav piemērotas vietas egles stādīšanai, viņam tiek dāvināts „Stara" abonements 6 mēnešiem. Abonementu 6 mēnešiem saņems arī Zladeju ģimene Cesvainē un Akmeņu ģimene Lubānas novadā.
Par jaukākās vēstules autori tika atzīta Dzidra Petrova no Kusas. Viņai tiks dāvināts sienas kalendārs „Stars 2012" ar Madonas pilsētas skatu no putna lidojuma.
Kā pirmā „Stara" dāvāto egli saņēma Ramaņu ģimene Madonā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.01.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto