Jau otro gadu sociālās aprūpes centros un pansionātos visā Latvijā tiek organizētas sporta dienas.
6. jūnijā sporta diena bija Ērgļu pansionātā, kur piedalījās 22 Ērgļu novada sociālās aprūpes centra iemītnieki un trīs SIA „Ērgļu slimnīca" dienas stacionāra iemītnieki.
Liels atbalstītāju un tiesnešu pulks ratiņkrēslos vēroja vīrus pie galda, kur notika zoles turnīrs, dāmas, kuras spēlēja domino. Iepriekšējā gada dambretes čempions aicināja uz dambreti iemītniekus un darbiniekus un apliecināja, ka arī šogad ir labākais starp visiem spēlētājiem, tas ir mūsu mājā mīļi sauktais Robčiks.
Interesenti izmēģināja bumbas mešanu mērķī (veiksmīgākā bija Antoņina), svaru celšanu, kur stiprākais – Māris, bet pie šautriņu stenda uzvarēja Andris.
Noslēgumā notika jautrais skrējiens pagalmā gar pansionāta ēku, kur ātrākie bija Inta un Andris. Jautrība un labs garastāvoklis valdīja visos sporta dienas dalībniekos, jo atzinība par piedalīšanos tika piešķirta visiem. Paldies, tiksimies nākamgad!
Autore: INGUNA JAUNOZOLIŅA,
Ērgļu novada sociālās aprūpes centra lietvede
IEVAS DŪDUMAS foto