Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Spama antoloģija Madonas dzelzceļa stacijā

Redakcija

Autors • 31.10.2013.

Burtu lielums

No 1. līdz 3. novembrim Madonas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā telpā būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas studentes Margrietas Dreiblates personālizstāde „Īsumā par svarīgāko" Madonā.

Kā atklāj pati māksliniece, „Īsumā par svarīgāko" ir gleznu cikls par spamu jeb surogātpastu sociālajos tīklos. Izfiltrējot kādu daļu liekās informācijas gūzmas, ir gleznoti stāsti, kas vēsta par nesteidzīgu dzīvi un mūžīgo vēlmi to uzlabot. Gleznoto tēlu traktējums tiek pakļauts urbānās vides, informācijas laikmeta un Adobe Photoshop uzliktajiem noteikumiem.
Izstāde tiks atklāta 1. novembrī līdz ar vilciena Rīga-Madona pienākšanu stacijā pulksten 21.45 un turpināsies līdz rītam jeb vilciena Madona-Rīga pienākšanai. Tās norises vieta – dzelzceļa stacija – apzināti izvēlēta gan kā publiska telpa, kurai nav iespējams prognozēt potenciālo auditoriju, gan kā platforma (uz brīdi) starp galamērķiem.
Izstādes atklāšanā par noskaņu rūpēsies vairāki skaņas virtuozi, kā, piemēram, vietējais mūziķis un pagājušā gada Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ieguvējs nominācijā „Labākais elektroniskās mūzikas albums" – Kodek. Uzstāsies arī vietējai publikai labi zināmā multimākslinieku apvienība TV Maskava, kā arī citi mūziķi –
Ohmtek, Trance DJ Escape from reality, Origo Boys, Annatomik, Mc Pastjix, Džūka Čūska.
Izstādē tapusi ar „Latvijas dzelzceļa", Valsts Kultūrkapitāla fonda un Madonas novada pašvaldības atbalstu.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px