Uzreiz pēc iepriekš publicētā raksta „Īpašumu sola drīzumā sakopt" solītais arī ticis izpildīts, kas līdzšinējā laikraksta pieredzē (saistībā ar neapsaimniekotajiem īpašumiem) ir viens no retajiem gadījumiem.
Darbi tika uzsākti jau nākamajā dienā pēc uzrakstītā, un pagājušajā piektdienā ap bijušo Madonas rajona policijas pārvaldes ēku zāle bija appļauta, krūmi apcirpti – kas ļāva arī ieraudzīt iepriekš ieaugušo ceļa zīmi.
Madonas policijas iecirknī precizēja, ka šogad jau tikusi rīkota talka konkrētajā īpašumā, bet problēmas ar tā apsaimniekošanu radušās tādēļ, ka kopš maija reģiona vadība Madonas iecirknī likvidējusi štata vienību – apkopējs, līdz arī to saimnieciskie darbi jāveic inspektoriem, izmeklētājiem vai pakalpojums par dārgu naudu jāpērk. Saprotams, ka daži, mazāk steidzami, uzkopšanas pasākumi nedaudz atlikti, lai policijas darbinieki varētu pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem un reaģēt uz iedzīvotāju izsaukumiem, noziegumu izmeklēšanu. Tāpēc laikraksts „Stars" un, domājams, arī Jaunlazdonas kvartāla iedzīvotāji pateicas par operatīvo policijas darbinieku reakciju uz apkārtējo ieteikumu īpašumu sakopt.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto