Šodien, 11. novembrī, laikā no pulksten 16.30, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kopā ar biedrību „Latvijas Samariešu apvienība" dosies reidā Madonas apkārtnē Valsts policijas kampaņas „Esi gaismas vest-nesis!" ietvaros.
Reida laikā tiks uzrunāti „tumšie gājēji" uz neapgaismotajiem ceļiem ārpus apdzīvotām vietām, dāvinot viņiem atstarojošās vestes. Tā kā vestu skaits ir ierobežots un visiem gājējiem to, visticamāk, nepietiks, šogad ir gandrīz 800 īpašo akcijas punktu, kuros cilvēki atstarojošās vestes var iegādāties par īpašu kampaņas cenu – „Latvijas Pasta" nodaļās, „Statoil" DUS un veikalos „Maxima".