23. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēnu ģimenes pulcējās sporta bāzē „Smeceres sils", lai kopīgi atzīmētu starptautisko Sniega dienu.
„Esam skola, kura cenšas saglabāt senas, sportiskas tradīcijas un popularizēt ziemas sporta veidus. Šodien – lai izdodas izbaudīt ziemas priekus kopā ar savu ģimeni!" uzrunājot klātesošos, direktora p. i. Inese Strode atklāja Madonas pilsētas 1. vidusskolas ģimeņu sporta svētkus.
Pēc īsas iesildīšanās ģimenes iesaistījās dažādās ziemas aktivitātēs: veidoja Sniega dienas kopgleznu, piedalījās jautrības stafetē uz slēpēm un ragavām, centās trāpīt mērķos biatlona aktivitātēs. Lielu atsaucību guva bobsleja un skeletona nobraucieni un distanču slēpošana. Bērniem un viņu vecākiem tika piedāvāta vizināšanās ar sniega motociklu. Atpūtas mirkļos, mūzikai skanot fonā, bija iespēja nobaudīt karstu tēju un uzcept līdzpaņemtās desiņas.
Pēc aktivitātēm dalībnieki saņēma Pasaules Sniega dienas sponsoru balvas: nozīmīti un diplomu ar Sniega dienas simboliku, kā arī karodziņu ar Latvijas Slēpošanas savienības infoski.lv reklāmu.
Katrs varēja izbaudīt ziemas priekus kopā ar savu ģimeni un pārliecināties par to, cik tomēr ir forši braukt ar ragavām, slēpot, skriet, mest mērķī un zīmēt, t. i.,
atpūsties svaigā gaisā, baudot ziemas priekus.
Sniega diena tika organizēta ar Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotāju un brīvprātīgo skolēnu atbalstu. Paldies sporta bāzes „Smeceres sils" vadītājam Gunāram Ikauniekam un darbiniekiem par atsaucību, kas ļāva mums izmantot sporta bāzi Sniega dienas organizēšanai.
Ceram, ka arī turpmāk būs iespēja tikties „Smeceres sila" laipnajos sniegos un jautri, ģimeniski un sportiski pavadīt brīvo laiku.