Līdz ar šogad Eiropas Komisijā apstiprināto lēmumu palielināt Latvijai Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma summu programmas "Skolas auglis" ieviešanai 2011./2012. mācību gadā būs iespēja pamatskolās veselīgāk ēst.
Līdz ar to ir izmaiņas MK noteikumos, kas paredz, ka turpmāk bezmaksas augļus un dārzeņus varēs saņemt ne tikai jaunāko klašu, bet arī 7.-9. klašu skolēni. Par to informē ZM sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Kalniņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.06.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ