10., 11. septembrī Madonas mākslas skolas kolektīvs piedalījās skolas lielākajā septembra pasākumā – izbraukumā uz Cesvaini, kur Cesvaines pilī ritēja izcilā latviešu tekstilmākslinieka Georga Barkāna izstādes noslēgums.
Īpaši veidotās darbnīcās skolas skolotāji un 60 audzēkņi guva jaunu pieredzi darbā ar materiālu. Būtiski, ka vienu no darbnīcām Cesvainē līdztekus Helēnai Mednei, Inesei Jakobi un Georga Barkāna dzīvesbiedrei Dzidrai Ozoliņai vadīja Madonas mākslas skolas direktore Kristīne Šulce. Ar Kristīni atradām laiku sarunai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.09.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto