Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Sirds labestības mēnesis PII „Rūķīši”

LIDIJA MIČULE, Lubānas PII „Rūķīši" „Kāpēcīšu" grupas skolotāja

Autors • 18.12.2014.

Sirds labestības mēnesis PII „Rūķīši”
Burtu lielums

Decembris Lubānas PII „Rūķīši" ir sirds labestības mēnesis, kad ar rotaļām, pasakām, stāstiem, piemēru bērniem mācām labestību, sirsnību, iejūtību, mīlestību pret savu ģimeni, līdzcilvēkiem.

Mēs runājam par to, ka cilvēkam ir dotas divas rokas – viena roka, lai ņemtu, un otra roka, lai dotu. Ir svarīgi, lai bērni iemācītos pateikt paldies par labu vārdu, sirsnību, lai palīdzētu otram.

Ieskandinot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, 3. decembrī grupas „Kāpēcīši" bērni „Baltajā rītā" iepriecināja visus iestādes bērnus, darbiniekus, savus vecākus. Īpašu noskaņu radīja bērnu melnbaltais apģērbs, baltas cepures un šalles. Koncertā bērni, katrs ar savu instrumentu, izspēlēja Ziemassvētku melodiju. Priekšnesumā skanēja zvārguļi, trijstūris, metalafons, stabules, katra ar noteiktu skaņu, sintezators. Katrs „kāpēcītis" norunāja savu dzejoli par ziemu, Ziemassvētku gaidīšanu, izteica labus vēlējumus, cerības, prieku par Ziemassvētkiem. Ar baltām domām izskanēja no sirds dziedātas dziesmas.
„Baltajā rītā" sirsnīgu paldies par savu darbu un mazu pārsteigumu saņēma ikviens iestādes darbinieks, jo rudenī PII „Rūķīši" atzīmēja 35 gadu jubileju. LIZDA Madonas starpnovadu padomes priekšsēdētāja Dace Caune pasniedza atzinības rakstus par ilggadēju darbu skolotājai logopēdei Evai Mitjakovai, skolotājām Dacei Garlo un Lidijai Mičulei, skolotāju palīgiem Sandrai Puķītei, Inesei Skangalei un Inesei Tomiņai, veļas pārzinei Aijai Varslavai.
Ar lielu sirsnību un iejūtību „Kāpēcīšu" bērni Lubānas pilsētā sniedza trīs labestības koncertus. 5. decembrī viņi iepriecināja vecos ļaudis Lubānas veselības un sociālās aprūpes centrā un sniedza koncertu Lubānas novada cilvēkiem, kuriem noteikta invaliditāte un kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā. Katram tika apsveikums ar novēlējumu sirsnīgi sagaidīt Ziemassvētkus. 11. decembrī bērni iepriecināja pensionārus biedrībā „Cerība".
Paldies bērniem, kolēģēm – mūzikas skolotājai Inai Gutānei, skolotājām Ivetai Skabai un Dacei Garlo, skolotāju palīgam Sandrai Puķītei par manas idejas „Baltais rīts" sagatavošanu! Mēs sagādājām prieku citiem un saņēmām to divkārt atpakaļ. Ar baltām domām, baltiem darbiem un cerībām sagaidīsim gada skaistākos svētkus – Ziemassvētkus!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px