Pirms nepilna mēneša Ministru kabinets pieņēma noteikumus par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu īstenotāju izvēles principiem.
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Madonas filiāles vadītāja Lidija Kraukle atzina, ka viena no svarīgākajām lietām, kas jaunajos MK noteikumos ir plānota, saistās ar pasākumu „Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās" jeb „simtlatnieku" programmu.
– Stipendiju plānots samazināt līdz 80 latiem. Pati programma vēl turpināsies visu šo gadu, bet pieļauju, ka stipendijas apjoms varētu mainīties no šā gada vidus. Pagaidām par konkrētu laiku gan vēl nav saņemta informācija un arī vienošanās ar pašvaldībām par esošajiem 100 latiem ir spēkā, – norādīja Lidija Kraukle.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto