Sieviešu tiesību institūts jau astoto gadu rīko gada balvas "Sieviete līdere" pasniegšanas svētkus Latvijā. Arī šogad martā Eiropas mājā Sieviešu tiesību institūts (STI) Rīgā sadarbībā ar biedrību "Progresīvie" rīkoja nevalstisko organizāciju diskusiju un STI gada balvas pasniegšanu sievietei līderei.
Sievietes līderes balvas pasniegšanai no 8 Latvijas novadiem bija izvirzītas 15 kandidātes. No Varakļānu novada sievietes līderes nominācijai tika izvirzīta Modra Vilkauša, kas savu dzīvi nesavtīgi velta sabiedrībai, aktīvi iesaista arī citas sievietes un vīriešus sabiedriskajā darbā, dažādos pasākumos.
Visas sievietes līderes saņēma STI vadītājas Lailas Balgas apsveikumus un dāvanas. Galveno balvu šogad nepiešķīra nevienai Latvijas sievietei, bet tā tika pārskaitīta Ukrainas sieviešu organizācijai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.04.2014.
Autore: STAŅISLAVA POČE,
biedrības "Pieaugušo attīstības
projekts" valdes priekšsēdētāja
MARIJAS SČUCKAS foto