Sestdien, 5. jūnijā, Vislatvijas digitalizācijas tūres ietvaros digitālās televīzijas operators VIASAT viesosies Madonas pilsētas svētkos.
Madona ir trīs mēnešus ilgās Vislatvijas digitalizācijas tūres noslēguma pieturas punkts. VIASAT digitalizācijas tūres mērķis ir informēt iedzīvotājus par digitālo televīziju un tās priekšrocībām, kā arī kliedēt neskaidrības, kas radušās kopš pārejas uz ciparu televīziju valsts mērogā.
Madonā VIASAT Vislatvijas digitalizācijas tūres pietura būs Madonas pilsētas svētki Madonas estrādē, kur jau no pulksten 10 VIASAT digitalizācijas ekspertu komanda iepazīstinās ar digitālo televīziju.
Kopš 1. jūnija analogās televīzijas signāls atslēgts visā Latvijā. Būtiskākā izvēle šobrīd izdarāma tieši reģionu iedzīvotājiem, jo, kā liecina pēc „VIASAT Latvija" pasūtījuma veiktās GFK aptaujas rezultāti, 86% analogās televīzijas skatītāju dzīvo ārpus lielo pilsētu un rajonu centriem.
Ikvienam interesentam VIASAT Vislatvijas digitalizācijas tūres pieturvietās ir iespēja uzzināt visu par digitālo televīziju un izmēģināt digitālās satelīttelevīzijas priekšrocības. Tāpat katrā no pilsētām ikviens var piedalīties loterijā ar iespēju laimēt VIASAT digitālās televīzijas komplektu.
Vislatvijas digitalizācijas tūres ietvaros VIASAT apmeklēja vairāk nekā 20 pilsētu un apdzīvoto vietu.
Autore: ILZE GABRĀNE