26. oktobrī pirmo reizi pēc vasaras pauzes Madonas bērnu un jauniešu centra organizētā kluba „Pie kamīna" seniori aicināti satikties.
Oktobris ir veco ļaužu mēnesis, tādēļ jo vairāk vērts būt kopā un sirdīs visiem būt veseliem un jauniem. Kā laikrakstu informē Madonas bērnu un jauniešu centra interešu izglītības metodiķe Vineta Blumberga, tikšanās šoreiz plānota mazliet neierastā veidā. Vispirms 26. oktobrī pulksten 11.45 jāatceras par pulcēšanos Madonas kultūras nama otrā stāva foajē telpā, lai pulksten 12 piepulcētos citiem senioriem un visi kopā kultūras nama lielajā zālē baudītu svētku koncertu. Koncertā uzstāsies apmēram sešu pensionāru biedrību pārstāvji no Vecumniekiem, Pļaviņām, Viļakas, Madonas un citām vietām. Dziesma, deja, kāds poētisks vārds centīsies aizskart un iepriecināt sanākušo sirdis.
Rudenim turpinoties, nākamā kluba „Pie kamīna" tikšanās reize būs jau 30. novembrī.
20.10.2017.