Madonas muzejs jau divpadsmito gadu aicina Madonas un novada seniorus uz cikla „Dzīves un mākslas krāsās" pasākumiem.
Šajā sezonā pirmā tikšanās būs trešdien, 24. oktobrī, pulksten 12 (nākamās tikšanās – katra mēneša trešajā trešdienā). Literatūras sektora vadītāja Dace Zvirgzdiņa, dzejnieka, novadnieka Andreja Eglīša simtgadi atceroties, iepazīstinās ar A. Eglīša radošo dzīves gājumu, radīs sagatavoto prezentāciju.
Muzeja mākslas izstāžu organizatore Inese Jakobi pastāstīs (ar demonstrējumiem) par ceļojuma iespaidiem Spānijā un Portugālē.
Iepazīšanās ar jaunatvērtajām izstādēm: „Melnbaltais ir krāsains". Alfreda Grāvera (1877-1954) foto un Andreja Granta foto izstādi. Vēl apskatāma izstāde „Muzeja jaunieguvumi 2005-2011". Gaidīti visi interesenti!
Autore: ZINA APSĪTE,
muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja