Jaunajā gadā ar ziemai atbilstošiem laikapstākļiem klāt ikmēneša tikšanās senioriem ciklā „Dzīves un mākslas krāsās".
Tiksimies rīt, 18. janvārī, pulksten 12. Šīs tikšanās tēma būs veltīta veselībai. Baiba Bērziņa pastāstīs par to, kā šajā vēsajā laikā vislabāk stiprināt imunitāti.
Tikšanās otrajā daļā mākslas nodaļas vadītāja Monta Cimdiņa iepazīstinās ar jaunākajām izstādēm muzeja lielajās zālēs: „Rīgas porcelāns. 20. gadsimta otrā puse. Servīzes no Rīgas Porcelāna muzeja kolekcijas" un Baibas Osītes un citu autoru darbu izstāde „Zīdu kaislības". Uz sirsnīgu tikšanos Madonas muzejā!
17.01.2017.