Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Seminārs par eiro ieviešanu

Redakcija

Autors • 07.06.2013.

Burtu lielums

14. jūnijā pulksten 12 Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē plānots Finanšu ministrijas informatīvais seminārs.

Par eiro ieviešanas jautājumiem aicināti vairāk uzzināt uzņēmēji, pašvaldību darbinieki, sociālie darbinieki un iedzīvotāji.
Seminārā uzņēmējiem un citiem interesentiem tiks demonstrēta „Platforma Film" veidotā dokumentālā filma „Dzīvot labāk", kas vēsta par izvēli ieviest vai neieviest eiro Latvijā. Būs iespēja noskaidrot grāmatvedības un nodokļu vadlīnijas eiro ieviešanas procesā, kā arī Finanšu ministrijas ekspertiem uzdot jautājumus par citiem interesējošiem tematiem.
Kā zināms, eiro ieviešana plānota 2014. gada 1. janvārī, taču ir dažādi priekšdarbi, kas jāveic jau šogad, lai eiro ieviešana neradītu problēmas un zaudējumus uzņēmējdarbībā.
Seminārā piedalīsies ministrijas eksperti: Jānis Platais, finanšu ministra padomnieks; Dace Kalsone, Finanšu ministrijas eiro projekta vadītāja; Dina Šaknere, Finanšu ministrijas Nodokļu administrēšanas un grāmatvedības politikas departamenta Metodoloģijas un grāmatvedības politikas nodaļas vecākā referente; Gunta Pužule, Finanšu ministrijas Netiešo nodokļu departamenta muitas un akcīzes nodaļas vadītājas vietniece.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px