Aizvadītajā nedēļā, reaģējot uz informāciju par traģisko autoavāriju Sarkaņu pagastā 14. janvārī, kas prasīja divu sieviešu dzīvību, ar laikrakstu „Stars" sazinājās lasītājs Ilmārs, lai paustu savu viedokli.
– Manai māsai, kas dzīvo Rīgā, pirms laiciņa notika gandrīz identisks ceļu satiksmes negadījums ar identiskiem apstākļiem, tiesa gan – par laimi, bez tik bēdīgām sekām un ne šajā konkrētajā vietā. Tomēr notikušais ar māsu kopš tā laika man lika pievērst pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes drošībai un šiem jautājumiem. Par konkrēto līkumu aiz Biksēres ir jāteic – tur ir notikušas, notiek un notiks avārijas, ja vien tas netiks risināts. Arī pats, braucot šajā vietā, esmu novērojis problēmas. Tādēļ brīnos, kāpēc pieauguši cilvēki, atbildīgās institūcijas tam nepievērš uzmanību. Šobrīd ir izskanējusi viena no oficiālajām versijām, kādēļ šī avārija notika. Kaut man ir vairāk nekā 80 gadu, esmu vecs un dumjš, nedomāju, ka vienīgais vainīgais notikušajā ir protektora dziļums. Daļēji – jā. Bet es ļoti vēlētos, pie nosacījuma, ka atbildīgajām amatpersonām un bojāgājušo tuviniekiem ir interese to uzzināt, izskaidrot, kas patiesībā ir pie vainas. Citādi tuvinieki visu mūžu par bojāgājušajām domās nezin ko, ka protektors tikai pie vainas, kad tā nav. Tas nav pirmais šāds gadījums tajā vietā, un diemžēl nebūs arī pēdējais. Jau tūlīt pat varētu uzsākt kaut ko darīt, ja vien atbildīgajiem par to būtu interese, – pauda Ilmārs. Jautāts padalīties plašāk savā viedoklī par patieso vaininieku šajā nelaimē, zvanītājs uzsvēra: – Vainīgs ir ceļš, taču plašāk to izskaidrošu tikai atbildīgajām amatpersonām un bojāgājušo tuviniekiem. Intereses gadījumā viņi ar mani var sazināties pa tālruni 25120682 vai 26273818.
Ikvienam mūsu lasītājam ir savs viedoklis par valstī un Madonas reģionā notiekošo. Zvani redakcijai un izsaki savas domas par aktuālākajiem jautājumiem!
Laikraksta „Stars" žurnālisti jūs uzklausīs trešdienās no pulksten 10 līdz 12.
1. februārī lūgums zvanīt uz tālruni 64822706.
25.01.2017.