Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Saņem Sudraba „Goda zīmi”

Redakcija

Autors • 04.12.2009.

Burtu lielums

19. novembrī iekšlietu ministre Linda Mūrniece, piedaloties Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā, pasniedza Iekšlietu ministrijas apbalvojumus 21 Valsts policijas (VP), 15 Iekšlietu ministrijas (IeM) centrālā aparāta, 5 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), 7 Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) un 2 Latvijas Policijas akadēmijas (LPA) darbiniekiem.

Republikas proklamēšanas 91. gadadienā ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi" tika apbalvots 1 PMLP darbinieks, ar Sudraba „Goda zīmi" – 3 PMLP darbinieki un ar IeM Bronzas „Goda zīmi" – 1 PMLP darbinieks. Starp Sudraba „Goda zīmes" saņēmējiem ir arī PMLP Madonas noda­-ļas vadītāja Solvita Putniņa. Linda Mūrniece norādījusi:
– Piešķirot IeM apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un pašaizliedzīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī.

Autore: SINTIJA VIRSE,
IeM Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba
nodaļas vadītāja

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px