19. novembrī iekšlietu ministre Linda Mūrniece, piedaloties Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā, pasniedza Iekšlietu ministrijas apbalvojumus 21 Valsts policijas (VP), 15 Iekšlietu ministrijas (IeM) centrālā aparāta, 5 Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), 7 Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) un 2 Latvijas Policijas akadēmijas (LPA) darbiniekiem.
Republikas proklamēšanas 91. gadadienā ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi" tika apbalvots 1 PMLP darbinieks, ar Sudraba „Goda zīmi" – 3 PMLP darbinieki un ar IeM Bronzas „Goda zīmi" – 1 PMLP darbinieks. Starp Sudraba „Goda zīmes" saņēmējiem ir arī PMLP Madonas noda-ļas vadītāja Solvita Putniņa. Linda Mūrniece norādījusi:
– Piešķirot IeM apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un pašaizliedzīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī.
Autore: SINTIJA VIRSE,
IeM Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba
nodaļas vadītāja