Ar moto „Mēs dzīvojam ar domām, ko labu paveiksim rīt" 24. februārī Madonas pilsētas 2. vidusskolā pulcējās starpnovadu skolu skolotājas uz sākumskolas apmācību pieredzes apmaiņas semināru.
Pirms pasākuma ar īpaši šim gadījumam veidotiem bukletiem 3. klases skolēni Karīna Narkovska un Kristaps Iļčukovs sagaidīja katru sākumskolas skolotāju.
Seminārā ievadvārdus teica direktora vietniece metodiskajā darbā Ligita Čamane, īsumā iepazīstinot ar skolu, vēršot uzmanību, ka šajā mācību gadā 1.-4. klasēs mācās 87 skolēni. Pēc tam sākumskolas audzēkņi viesus priecēja ar nelielu koncertu, kurā dziedāja 1. un 4. klases skolēni, dejoja 3. un 4. klases audzēkņi. Mazā pirmklasniece Daniela Dzene runāja dzeju. Savukārt 3. klases bērni bija iestudējuši izrādi „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" pēc brāļu Grimmu pasaku motīviem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.
Autore: LĪVIJA KARASEVA,
Madonas pilsētas 2. vidusskolas
sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja
AUTORES foto