Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sākumskolas skolotāju radošais seminārs

Redakcija

Autors • 02.03.2011.

Sākumskolas skolotāju radošais seminārs
Burtu lielums

Ar moto „Mēs dzīvojam ar domām, ko labu paveiksim rīt" 24. februārī Madonas pilsētas 2. vidusskolā pulcējās starpnovadu skolu skolotājas uz sākumskolas apmācību pieredzes apmaiņas semināru.

Pirms pasākuma ar īpaši šim gadījumam veidotiem bukletiem 3. klases skolēni Karīna Narkovska un Kristaps Iļčukovs sagaidīja katru sākumskolas skolotāju.
Seminārā ievadvārdus teica direktora vietniece metodiskajā darbā Ligita Čamane, īsumā iepazīstinot ar skolu, vēršot uzmanību, ka šajā mācību gadā 1.-4. klasēs mācās 87 skolēni. Pēc tam sākumskolas audzēkņi viesus priecēja ar nelielu koncertu, kurā dziedāja 1. un 4. klases skolēni, dejoja 3. un 4. klases audzēkņi. Mazā pirmklasniece Daniela Dzene runāja dzeju. Savukārt 3. klases bērni bija iestudējuši izrādi „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" pēc brāļu Grimmu pasaku motīviem.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.03.2011.

Autore: LĪVIJA KARASEVA,
Madonas pilsētas 2. vidusskolas
sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px