Jau rīt, 26. novembrī, pirmās adventes priekšvakarā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā sāks darboties arī tradicionālais Pasta namiņš.
Šogad tas atšķirsies ar vizuālo izskatu un iespēju nosūtīt īpaši iesmaržinātas un uzsildītas pastkartes. No Pasta namiņa varēs nosūtīt arī vēstules, pakas un sīkpakas.
Pasta namiņš Doma laukumā būs atvērts līdz 31. decembrim un strādās katru dienu no pulksten 10 līdz 20. Nosūtot sūtījumus no Pasta namiņa, tos varēs apzīmogot ar īpašo Ziemassvētku zīmogu, bet, iegādājoties "Latvijas Pasta" jaunākās Ziemassvētku sērijas pastmarkas, dāvanā bez maksas būs iespēja saņemt īpašo svētku pastkarti. Sevišķi atraktīva būs Pasta namiņā piedāvātā iespēja jebkuru svētku pastkarti uzsildīt un iesmaržot ar īpašajām Ziemassvētku smaržām.