Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Saeima būs atvērta apmeklētājiem

Redakcija

Autors • 10.08.2011.

Burtu lielums

21. augustā, kad atzīmēsim valsts neatkarības faktiskās atjaunošanas 20. gadadienu, Saeimas nams no pulksten 9 līdz 18 būs atvērts rīdziniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot apmeklēt vairākas izstādes un apskatīt parlamenta ēkas vēsturiski iespaidīgo interjeru, „Staru" informē parlamenta preses dienests.

Godinot cilvēkus, kas, spītējot briesmām un bailēm, 1990. gada 4. maijā un 1991. gada 21. augustā pieņēma Latvijai izšķirošos lēmumus, Saeimas Dzeltenajā zālē būs izstādīti 138 Augstākās Padomes deputātu fotoportreti. Tāpat interesenti šajā zālē varēs aplūkot fotoliecības no augusta notikumiem. Savukārt Saeimas sēžu zālē apmeklētāji varēs aplūkot 1991. gada 21. augustā pieņemto konstitucionālo likumu.
Parlamenta apmeklētājiem Balsošanas zālē būs iespēja redzēt vēsturiskus dokumentus – oficiālos atzīšanas rakstus, ar kuriem citas valstis atzina Latvijas neatkarību un kas bija nepārprotams apliecinājums valsts suverenitātes atgūšanai.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.08.2011.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px