Rīt, 9. aprīlī, Madonas katoļu baznīcā notiks pirmā tikšanās cilvēkiem, kas pieteikušies saderināšanās kursos.
– Kursi obligāti jāiziet tiem, kas vēlas saņemt laulības sakramentu katoļu baznīcā, – komentē priesteris Rihards Rasnacis.
Šādi kursi Madonas katoļu baznīcā notiek reizi gadā, uz tiem šajā pavasarī vēl var pieteikties potenciālie dalībnieki. – Ja pazīstat kādu pāri, kas nākamā gada laikā domā par precībām, tas būtu īstais brīdis, lai pieteiktos saderināšanās kursos, – uzsver priesteris. – Nodarbības var apmeklēt arī tie, kas vēl nedomā par precībām, tikai pieļauj to iespējamību. Kopumā kursi īstenosies kā astoņas tikšanās piektdienu vakaros ar kursu vadītājiem, un pirmā nodarbība paredzēta 9. aprīlī.
Rihards Rasnacis piebilst, ka laulības katoļu baznīcā jāpiesaka sešus mēnešus pirms paredzētā laulību datuma.
Autore: INESE ELSIŅA