„Eņģeļi pār Latviju" šogad atzīmē īpašu notikumu – labdarības akcijai aprit piektais gads. Šobrīd akcija jau rit pilnā sparā un turpināsies līdz tās noslēgumam 16. decembrī, kad LNT tiešraidē norisināsies „Eņģeļi pār Latviju" labdarības noslēguma maratons un koncerts.
„Ik gadu šīs akcijas laikā visi kopā esam izrādījuši neizmērojamu labestību un cilvēcību. Pateicoties ikvienam ziedotājam, iepriekšējos gados ar labām domām un darbiem esam palīdzējuši ļoti daudziem bērniņiem izveseļoties un sākt dzīvot daudz pilnvērtīgāku dzīvi. Tas skaidri norāda uz šīs akcijas nozīmīgumu sabiedrībai, un esmu patiesi iepriecināta, ka „Eņģeļi pār Latviju" nolaižas jau piekto gadu pēc kārtas," saka MTG TV kanālu direktore Baiba Zūzena.
Radošās aktivitātes Madonā
Ikviens labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju" atbalstītājs tiek aicināts iesaistīties arī citās atbalsta aktivitātēs. Piemēram, Ziedot.lv Labdarības mājā Rīgā, K. Barona ielā 59/61, katru sestdienu līdz pat akcijas noslēgumam būs Eņģeļu radošā studija gan lieliem, gan maziem. Savukārt madoniešus un pilsētas viesus aicinām būt aktīviem Labestības egles veidošanā.
„Madonas pilsētas egles iedegšanas pasākumā 1. decembrī ir paredzētas dažnedažādas aktivitātes lieliem un maziem (skatīt 23. novembra laikrakstu „Stars"), tostarp Labestības egles rotāšana. Jaunatnes multifunkcionālajā centrā „Kubs" (kultūras nama pagalmā) darbosies radošā darbnīca, kur ikviens varēs izgatavot savu eņģelīti un iekarināt to eglītē, tā paužot atbalstu labestībai un konkrētajai akcijai", stāsta „Caritas Madona" pārstāve Kristīne Tropiņa, piebilstot, ka tie, kuri labprātāk strādā mājās, droši var nest jau gatavus darbiņus. Jo krāšņāka būs eglīte, jo lielāks gandarījums mums pašiem. Kā ik gadu, arī šogad daļa eņģelīšu tiks vesti uz Rīgu, lai akcijas noslēgumā tos dāvinātu mazajiem eņģeļu bērniem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.11.2012.
Autore: SANDRA ZARIŅA,
„Caritas Madona"