Aicinām uz nodarbību „Suseklītis". Tā notiks 10. oktobrī no pulksten 13 līdz 16 Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs.
Varēsim trenēties vilnas plucināšanā, sukāšanā, vērpšanā, šķeterēšanā un senā tehnikā – adīšanā ar vienu adatu. Nodarbību vadīs meistares Olga Baltgalve un Madara Briede. Varēs piedalīties arī garumgarā cimda tapšanā, sacensties kamolu tīšanā un mešanā grozā. Šī būs viena no Madonas novada domes atbalstītā projekta „Cimds rokā, cimds kokā" aktivitātēm, kuras mērķis ir iepazīstināt jaunākās paaudzes ar dzijas tapšanas procesu un adīšanu.
Autore: DANUTE VĒZE,
Madonas muzeja mākslas nodaļas vadītāja v. i.