26. martā iecerēta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) diena Madonas slimnīcā.
No pulksten 14 līdz 16 slimnīcas konferenču zālē notiks izglītojošs pasākums topošajiem mediķiem. Pasākumā piedalīsies RSU vadība, profesors Jānis Gardovskis, Madonas novada domes vadība, Madonas slimnīcas vadība, struktūrvienību vadītāji un darbinieki, medicīnas studiju rezidenti un studenti, kā arī ieinteresētie novada 9.-12. klašu skolēni.
No pulksten 14 līdz 14.45 plānota iepazīšanās ekskursija pa slimnīcu, no pulksten 14.45 līdz 15 sekos slimnīcas valdes priekšsēdētāja A. Stubura prezentācija par Madonas slimnīcas darbību. Pulksten 15 iecerēta lekcija „Ievads medicīnā", ko sniegs RSU rektors profesors Jānis Gardovskis. Pēc tam būs iespēja jautāt un uzzināt sev interesējošo. Būtiski, ka notikusi vienošanās par medicīnas studentu atbalsta iespējām sadarbībā ar Pētera Avena fondu (klāt būs fonda pārstāvis I. Bass). Izskanēs arī jauno speciālistu, studentu, praktikantu pieredzes stāsts Madonas slimnīcā. Noslēgumā ap pulksten 16 notiks sadarbības memoranda parakstīšana starp RSU un Madonas novada pašvaldību.