20. decembrī Jēkabpilī notika Latvijas Neredzīgo biedrības Jaunā gada pasākums. Paldies visiem atbalstītājiem. Īpaši sirsnīgs paldies ansamblim „Veldze" un vadītājai Edītei Birkai par skaisto priekšnesumu. Liels paldies Sarkaņu pagasta pārvaldei par transportu un autobusa šoferītim Armandam.
Sākot ar 2012. gada 13. februāri, katra mēneša otrajā otrdienā Jēkabpilī notiks rehabilitācijas pasākums redzes invalīdiem (izbraukšana pulksten 10 no Parka ielas Madonā). Vēlams iepriekš pieteikties Neredzīgo biedrībā Jēkabpilī pa tālruni 29528646 (Vladimirs Gailis) vai 28739035 (Jēkabpils biedrība).
Laimīgu un panākumiem bagātu 2012. gadu saviem biedriem vēl LNB organizācijas valde!
Uz tikšanos 13. februārī Valentīna dienas pasākumā!
Autore: DAIGA AKMENTIŅA,
LNB Jēkabpils novada
Madonas reģiona valdes locekle
Foto no personiskā arhīva