"Latvijas Avīzes" konkursam "Sieviete Latvijai", ko agrāk dēvēja "Radoša sieviete laukos", nesen apritēja 15 gadu jubileja. Visu 15 gadu laureātu salidojumā, 4. Latvijas sieviešu konferencē, kas nesen notika Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē, piedalījās arī mūsu novada "kristāla kurpīšu" īpašnieces.
Visas laureātes gan aizbraukt nevarēja, un mūsu novadu pārstāvēja astoņas delegātes: Ineta Zvirgzdiņa, Anita Aizstrauta no Bērzaunes pagasta, Anita Ločmele un Inese Mailīte no Vestienas pagasta, Ligita Tumanova no Mētrienas pagasta, Antra Gotlaufa no Praulienas pagasta, Lidija Spilberga, Beāte Ozoliņa no Madonas.
Šogad, apvienojot Latvijas sieviešu konferences tradīciju ar "Latvijas Avīzes" organizētā konkursa "Sieviete Latvijai" 15. gadskārtu, pasākumā kopā sanāca gandrīz 200 radošu, zinošu, varošu un optimistisku sieviešu no visas Latvijas. Viena bez atlīdzības darbojas sabiedrības labā, cita sekmīgi strādā uzņēmējdarbībā, vairākumam šo sieviešu ir kuplas ģimenes. Visas dara savu darbu ar aizrautību un nerimstošu enerģiju, negaidot palīdzību no valsts vai kāda cita.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.02.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ