Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pušķos egli

Redakcija

Autors • 05.12.2012.

Burtu lielums

18. decembrī Rīgā, Ministru kabinetā, Madonas mākslas skolas audzēkņi un ministri kopīgi izgreznos Ziemassvētku egli ar rotājumiem no dabiskiem materiāliem.

– Pērn šis pienākums tika uzticēts Ādažu mākslas un mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem, šogad Valsts kancelejas komunikācijas departamenta vecākā referente Maija Lāce šo godpilno uzdevumu uzticēja Madonas mākslas skolas un J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņiem, – laikrakstam pastāsta J. Norviļa Madonas mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte.
Ziemassvētku egle Ministru kabinetā tiks dekorēta ar burkāniem, kāļiem un citiem dārzeņiem, rotājums būs gan māksliniecisks, gan ekoloģisks. Katram ministram palīgos nāks viens bērns, lai Ziemassvētku egle tiktu izpušķota ātri un bez aizķeršanās. Svētku pasākumu mūzikas skaņās papildinās J. Norviļa Madonas mūzikas skolas vecāko klašu audzēkņu koklētāju ansamblis skolotājas Ineses Ābolas vadībā.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px