9. martā Madonas novada bibliotēkā notiks seminārs „UNESCO Latvijas dārgumi un vietējā mantojuma izzināšana".
Uz semināru pulcēsies Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novada pašvaldību un skolu bibliotēku darbinieki.
Semināra ietvaros no pulksten 12 līdz 14 paredzētas divas lekcijas, uz kurām tiek aicināts ikviens interesents. UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Komunikācijas un informācijas sektora vadītāja Evija Maļkeviča runās par tēmu „UNESCO Latvijas dārgumi un to nozīme vietējā mantojuma izzināšanā", bet Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Vēstures departamenta galvenā krājuma glabātāja Gunita Baumane vēstīs par „Tradicionālo prasmju un dzīvesveida dokumentēšanu Pieminekļu valdes 1928. gada ekspedīcijas fotonegatīvos Madonas apriņķī".
Dienas gaitā darbosies arī SIA „Latvijas Grāmata" grāmatu galds.