Postapokaliptiskās fotoakcijas komanda – fotogrāfs Uldis Balga, Viktorija Eksta, Andrejs Grants un TJN „Annas 2" fotostudija – interesentus aicina iesaistīties savdabīgā fotoakcijā.
Fotoakcijas būtība ir samērā vienkārša: ir jānofotografē redzētais pirmajā minūtē pēc oficiālā pasaules gala – 2012. gada 21. decembrī no pulksten 10 līdz 10.01 pēc Latvijas laika. Līdz 2013. gada 4. janvārim savs uzņemtais kadrs – viens jpg fails – jāiesūta uz adresi [email protected]. Attēls jānosauc savā vārdā un uzvārdā, piemēram, janis_berzins. Garākajai malai nevajadzētu pārsniegt 3000 pikseļu (drīkst būt īsāka). Vēlams pievienot arī īsu komentāru par šajā minūtē notiekošo. Fotogrāfijas tiks apkopotas online publikācijā un, iespējams, arī izstādītas, radot priekšstatu par to, kāda izskatījās pasaule uzreiz pēc liktenīgā brīža.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.12.2012.
Autore: INESE ELSIŅA