Šā gada pirmajos sešos mēnešos par gaismas signālu nelietošanu ceļu policisti piemērojuši sodu 1659 transportlīdzekļu vadītājiem. Zīmīgi, ka pērn tādā pašā laika posmā sods tika piemērots vien 692 transportlīdzekļu vadītājiem.
Savlaicīga izpratne par to, kādus manevrus katrs no ceļu satiksmes dalībniekiem veic vai gatavojas veikt, viennozīmīgi paaugstina ceļu satiksmes drošību. Pēc novērojumiem Madonas ielās, autovadītājiem gribētos atgādināt, ka arī velosipēdisti un gājēji ir ceļu satiksmes dalībnieki. Tāpēc, pat ja iela ir šķietami tukša, jo pa to nebrauc citas automašīnas, jārāda brīdinājuma signāls par veicamo manevru, lai ar to varētu rēķināties arī mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki. Tā tas uzsvērts arī Ceļu satiksmes noteikumos – pirms jebkura manevra veikšanas transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem. Ja gaismas virzienrādītāju nav vai tie nedarbojas, brīdinājuma signāls jādod ar roku atbilstoši manevram.
Valsts policija vērtē, ka daudzi šoferi šos drošības priekšnoteikumus neievēro, tādējādi maldinot citus šoferus un padarot satiksmi nervozāku. Par gaismas signālu lietošanas noteikumu pārkāpšanu kā sods var tikt piemērots brīdinājums vai naudas sods 15 eiro apmērā, kā arī piešķirts viens soda punkts. Valsts policija aicina autovadītājus būt apdomīgiem pie stūres un biežāk aizdomāties par to, vai veiktās darbības neapdraud ceļu satiksmes drošību, kā arī atgādina par nepieciešamību brīdināt citus satiksmes dalībniekus par plānoto manevru pirms tā veikšanas, izmantojot brīdinājuma signālus.