Tuvojoties kapusvētkiem, ierasti ļaudis steidz sakopt piederīgo kapuvietas, apravējot kapu kopiņas, uzberot svaigu smilti utt. Pēc Madonas pilsētas kapu apmeklējuma neilgi pirms kapusvētkiem „Stara" redakcijā ar sašutumu vērsās divi lasītāji.
Madonietis Ivars pauda izbrīnu, ka Madonas pilsētas kapos pāris nedēļu pirms 27. jūlija nebija pieejamas bezmaksas kapu smiltis. – Pa visu kapu teritoriju tikai vienā stūrī nobērta smilšu kaudze, pie kuras piestiprināta zīmīte, kas vēsta, ka smiltis maksā latu ķerrā. Visi, kas atbraukuši sakopt kapavietas, iet un šausminās. Nobrīnījos, vai tiešām netiks vestas bezmaksas smiltis, – izbrīnu pauda Ivars.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.07.2013.
Autore: RITA TURKINA
OĻĢERTA SKUJAS foto