VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka" klientu kluba "Mēs paši" rīkotajā projektu konkursā no Madonas, Cesvaines, Lubānas un Ērgļu novada tika iesniegti 63 projekti. 20. aprīlī Madonas novada pašvaldības zālē notika projektu izvērtēšanas 1. kārta.
To vadīja Hipotēku bankas korporatīvo attiecību vadītāja Anita Šalme, piedaloties Gulbenes filiāles vadītājam Valtim Krauklim, Madonas norēķinu grupas vadītājai Rūtai Prostakovai, kā arī klientu kluba "Mēs paši" pārstāvjiem.
"Stars" jau rakstīja, ka no 1. līdz 31. martam klientu klubs izsludināja projektu konkursu Gulbenes, Balvu, Rugāju, Baltinavas, Viļakas, Madonas, Ērgļu, Cesvaines, Lubānas, Alūksnes un Apes novadā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto